czwartek

MTM Moto Show 2009


Największe wydarzenie motoryzacyjne roku czyli MTM Moto Show 2009 to kolejna udana realizacja multimedialna, którą zapisujemy na swoim koncie.


Dziesiątki wspaniałych, tuningowanych samochodów i jeszcze więcej pięknych kobiet a wszystko w miniony weekend pod jednym dachem hali MT Polska w Warszawie. Szczęście nadal nie opuszcza naszych techników... którzy zapewne pod wpływem tej gorącej atmosfery wykazali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem przygotowując na głównej scenie niezapomniane show.

Realizacje „live” z 4 kamer pozwoliły na pełny podgląd wydarzeń z hali dla osób zgromadzonych przy scenie za pośrednictwem telebimu i dwóch potężnych plazm Panasonic o przekątnej 103 cale. Dopełnieniem dla obrazu z kamer były „ogniste” wizualizacje, przygotowane specjalnie na tą okazję przez naszego grafika. Wykorzystując wielo-ekranowy mikser Folsom Screen Pro Plus obraz z reżyserki na życzenie klienta emitowaliśmy zamiennie na wszystkich zainstalowanych telebimach.

Zastosowany nasz własny system audio o mocy 2,5KW na stronę zapewnił odpowiednią jakość i poziom dźwięku na hali. Ostatnim składnikiem, którego nie mogło zabraknąć to oświetlenie sceniczne, tym razem odpowiedni klimat podczas występów uzyskaliśmy instalując kilkanaście reflektorów diodowych, które programowaliśmy z centralnej konsoli oświetleniowej.

Prawdziwe show multimedialne, dodatkowo z wykorzystaniem kilku laserów dostarczonych przez naszą "spółkę córkę" ARAM SHOW LASERS, przygotowaliśmy specjalnie dla gości VIP Party, którego główną atrakcją był niewątpliwie gorący występ dziewczyn z formacji „Fuel Girls”. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i filmów z imprezy.MP


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz