wtorek

Mega scena we Wrocławiu

Styczeń już prawie na finiszu a ja zapomniałem napisać parę słów na temat Wrocławskiej Sceny Sylwestrowej, przy której mieliśmy przyjemność pracować. To jedna z większych i trudniejszych realizacji w roku. Zmienna pogoda, deszcz, śnieg i wilgoć wymagają dużej precyzji i czujności całej ekipy.


Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z budowy:   
Tegoroczny "sylwek" był na pewno spektakularny. Duża szeroka scena, prawie 70m szerokości, 400m2 kurtyn i ekranów diodowych, kilometry kabli i kilka setek najnowszych urządzęń oświetleniowych.
Główny ekran to kurtyna CURVE 8, jak dotąd jedyna dioda w Polsce o pixelu 8mm, z której można robić wstęgi bez widocznych łaczeń. Pasy diodowe to kurtyny FlexLED oraz LED GRID a boczne diody to ekrany P10 o wymiarach ok. 5x3m.

Całość była sterowana 4 konsoletami z rodziny GrandMa2, 4 media serwerami CATALYST oraz mikserem BARCO FSN-150.

Oświetlenia też nie brakowało, pod dachem i na "skrzydłach" sceny zawisły lampy Clay Paky MYTHOS, Sharpy jak i lampy fimr Vari Lite i Fourlight. 

Za projekt i realizację światła odpowiadał Adam Tyszka, scenografia to dzieło Joanny Białousz a cały show został wyreżyserowany przez Konradą Smugę. Ze strony ARAM, szefowie ekip to:  Michal Sawicki, Wojtek Koperski and Krzysztof Grabowski.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
  
Odwiedź nasz profil na Facebook oraz YouTube
Foto THX to: Dorota Tyszka