poniedziałek

ARAM wchodzi w O Ś W I E T L E N I E
W ostatnich dwóch latach przeszliśmy dużą przemianę, bardzo wzbogaciła się nasza oferta multimediów, dlatego zdecydowaliśmy się na mocne wejście w oświetlenie.


Oświetlenie to naturalny krok  w rozwoju. W multimediach osiągnęliśmy już bardzo dużo i na pewno zaliczamy się ścisłej czołówki firm zajmujących się telebimami, kurtynami, wyświetlaczami kreatywnymi i wszelkiego typu video. Mamy obecnie najnowszy i najnowocześniejszy park sprzętowy w dziedzinie multimediów, począwszy od elastycznych kurtyn FlexLED, telebimów zewnętrznych a także telebimów wewnętrznych bazujących na czarnej diodzie (BlackFace), nie brakuje nam też różnorodnych rozwiązań kreatywnych jak PixBOX czy LED BLOCK a jeszcze w sierpniu jako pierwsi w Polsce będziemy dysponowali najnowszym mixerem wizyjnym BARCO FSN Plus.
 
W dziedzinie oświetlenia mamy już ponad 60 ruchomych urządzeń i ponad 100 urządzeń typu WASH oraz dwie konsolety AVOLITES TIGER TOUCH,  wkrótce dołączy do nich GrandMA2 - sprzętu przybywa niemal co tydzień.

We wrześniu planowana jest dostawa kolejnych urządzeń oświetleniowych, także tych do oświetlenia architektury i nie tylko.

Na przełomie września i października ARAM będzie zdolny obsługiwać własnym sprzętem oświetleniowym eventy i  mniejsze programy telewizyjne.

Na pewno ilościowo brakuje nam jeszcze do dużych firm, które od lat zajmują się oświetleniem, ale będziemy ten dystans dynamicznie zmniejszać. 

To co wyróżnia naszą ofertę oświetleniową to na pewno nowy i najnowszy modelowo sprzęt – inwestujemy głównie w urządzenia bazujące na technologii LED ale i konsolety, okablowanie i konstrukcje, tych mamy już naprawdę dużo”.

W związku z rozwojem działu oświetlenia, poszukujemy realizatorów i techników z dziedziny światła. Jeżeli znacie kogoś kto szuka stałej pracy jako technik oświetlenia i zna się na tym, niech śmiało śle CV.  RM