wtorek

Fryderyki 2008 z ARAM


Fryderyki 2008 to nagrody przyznawane za osiągnięcia muzyczne, które w tym roku transmitowała TVP 1 a przy realizacji której mieliśmy okazje brać udział.Teraz kilka słów o samej scenografii:

Obie sceny Warszawskiej Fabryki Trzciny, zostały ubrane w kurtyny diodowe Fourlight LED GRID, które były głównym elementem dekoracjii. Scenografia autorstwa Mirosława Golędzinowskiego zakładała stworzenie dwóch skrzydeł sceny zbudowanych z poziomych pasów LED GRIDA rozciągniętych względem siebie w poziomie - podobne skrzydła ale nieco mniejsze zostały analogicznie zainstalowane na małej scenie na dole.

Dodatkowo w dużej sali zamontowano po 3 pionowe pasy zbudowane z modułów LED GRID na obu bocznych ścianach. Całość była sterowana dwoma niezależnymi media serwerami, które wyświetlały specjalnie przygotowane wizualizacje.

Fryderyki organizuje agencja STX Jamboree.RM

Zobacz filmik demoniedziela

Kule laserowe: przełom w pokazach laserowych


Wprowadzamy kolejny SUPER BAJER na imprezy, konferencje oraz stosika targowe. Absolutny hit na rynku pokazów laserowych: KULE LASEROWE
Kule laseroweLASER BALL” to kilkadziesiąt najnowocześniejszych laserów obsadzonych w automatycznie obracanych kulach. Kule występują w dwóch rozmiarach o średnicy: 35 cm i 25 cm i są w pełni autonomicznym urządzeniem, które nie wymaga dodatkowego sterowania. Kule najlepiej stosować z niewielką „dymiarką” - już niewielka ilość dymu powoduje niesamowity efekt kilkudziesięciu strużek lasera przecinających przestrzeń dookoła. Jak wspomniałem, kule to idealne rozwiązanie np. na stoiska targowe - nie sposób przejść obok nich obojętnie. Jest to też futurystyczne uzupełnienie pokazów laserowych z wykorzystaniem laserów graficznych dużej i średniej mocy. RM