czwartek

Podłoga interaktywna


Podłoga interaktywna to system, które powoduje, że zwyczajna podłoga lub ściana zamienia się w kreatywny nośnik multimedialny.

Ryby pływające w wirtualnym akwarium uciekające przed naszymi stopami, wirtualna piłka nożna czy ślady stóp na nieistniejącym piasku posłanym logotypami firmy to tylko kilka możliwości jakie daje interaktywna podłoga lub ściana.Ale my poszliśmy o krok dalej niż inne firmy posiadające tego typu systemy.

Po pierwsze system jest w pełni customizowalny i co ważnie nie jest ograniczony tylko do podłogi, interakcje możemy zrobić na ścianie, wodzie a także co ważne można go zintegrować się z ekranem FOG Screen co daje zupełnie nowe możliwości. Wyobraźmy sobie, że kurtynę z suchej pary, na której są wyświetlane wizualizacje, które reagują kiedy człowiek wchodzi w ekran lub wkłada w niego rękę – ale nie musicie sobie tego wyobrażać – to już jest i można zobaczyć na filmiku demo poniżej.Dzięki inwestycji w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie już wkrótce zaprezentujemy możliwość interakcji z laserami i ekranami wodnymi. Nasz iFloor sprawdzi się także w połączeniu z nasze diodowa podłogą diodowa oraz kurtynami LED.