czwartek

Eventy i scenografie eventowe!

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że ARAM to nie tylko duże realizacje telewizyjne, których ostatnio robimy dość sporo. Nadal realizujemy duże, małe i średnie eventy, zarówno w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej jak i od niedawna także w zakresie kompletnych scenografii, które zarówno projektujemy jak i wykonujemy.


Jeżeli macie jakiś nowy projekt/klienta, któremu chcielibyście przedstawić koncepcję multimedialnej scenografii to zapraszamy do kontaktu.... Im wcześniej zaczniemy nad nim wspólnie pracować, tym więcej czasu będziemy mieli na przygotowanie atrakcyjnej i mieszczącej się w założonym budżecie koncepcji  a później profesjonalnej wizualizacji.  


Na tej stronie znajdziecie kontakty do Eveliny i Kasi, możecie się też kontaktować z Michałem i Jackiem. Wszyscy oni (i ja oczywiści także :)) chętnie poprowadzą Was nową ścieżką tworzenia kompletnej multimedialnej scenografii eventowej dla Waszego klienta. 


Już po pierwszym razie przekonacie się, że mamy nie tylko ogromne możliwości sprzętowe ale i wiele pomysłów jak ten sprzęt wykorzystać w ciekawy sposób! RM