wtorek

Miss Polski i Miss Supernational 2011


Trochę późno zebrałem się aby podsumować tak piękny event :)  Ale za to jest dużo zdjęć i filmików, które znajdziecie poniżej oraz na naszym profilu na Facebook o TUTAJ

Jak co roku zapewniliśmy scenografię multimedialną konkursu piękności Miss Suprnational i Miss Polski 2011. Konkurs ten rok został zorganizowany po raz piąty w amfiteatrze w Płocku


Nad projektem wspólnie z Markiem Grabowskim, zaczęliśmy pracować już od listopada 2010 r. i w marcu 2011 był już prawie gotowy. W tym roku dobudowaliśmy 2m z przodu sceny, aby było więcej miejsca dla wszystkich pań. Zaprojektowaliśmy również większą podłogę diodową, która wspaniale się prezentowała z ujęć z ramienia kamerowego.  

Wykończenia stopni zostały zrobione PixBOX - ami podczas gdy wszystkie elementy tylnych zastawek w kształcie wklęsłych łuków pokryły kurtyny LED GRID. W centralnym miejscu sceny stanął telebim Fourlight 10mm SMD. Spośród urządzeń oświetleniowych wykorzystano między innymi lampy Clay Paky Sharpy i JB Led 7.  

Użyliśmy także po raz pierwszy w Polsce kolorowy STAR Limbo SMD RGB, prawie 300m2, który został powieszony jako tło całej sceny.

Więcej o scenografiach przeczytanie w nowym dziale na naszej stronie.