piątek

150m2 efektowych kurtyn Fourlight LED GRID 2Do 150m2 efektowych kurtyn diodowych Fourlight LED GRID 2 teraz dostępne tylko ARAMie. Prawie 1400 wodoodpornych modułów o wymiarach 33x33cm każdy i wadze jedynie 1,02 kg. Dzięki 4 krotnie mniejszym rozmiarom niż Led Stripy z naszych kurtyn można układać dowolne kształty, łączyć je w pionie, poziomie pod różnymi kątami a także wieszać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz gdzie tylko zapragniesz: na suficie (w łuki lub prosto), na ścianach (dzieki 1cm grubości także na miękkich horyzontach) a także układać na podłodze pod szkłem.LED GRID 2 to nowa ulepszona wersja kurtyn marki Fourlight, docenianej przez realizatorów z całego świata!

LED GRID 2 w stosunku do swojej poprzedniej wersji ma znacznie poprawione parametry takie jak kolorystyka czy możliwość regulacji parametrów nawet pojedynczej diody w każdym pixelu!

LED GRID 2 marki Fourlight to jakość znana do tej pory tylko z produktów firm BARCO czy LIGHTHOUSE!

Przypomnijmy, że kurtyny LED GRID brały już udział takich produkcjach jak "Fryderyki", "Solidarni z Białorusią", "Teleturniej Singa Dinga"..... oraz wielu innych produkcji tv a także dziesiątki imprez i eventów

LED GRID 2 - tylko w ARAM :)


LED GRID w dekoracji programu TV: Singa DingaLED GRID na evencie w hotelu Hilton
LED GRID zainstalowany na konstrukcji TRI-SYSTEM 30LED GRID jako element plakatu reklamowegoDekoracja z łukami zbudowane z kurtyn LED GRIDLED GRID jako elektroniczny wyświetlacz informacji na BMW Sauber F1LED GRID na koncercie (każdy moduł osobno!)


LED GRID pod szklaną podłogą