środa

IEM Oakland 2017 czyli duży event w USA

Kolejne niesamowite wydarzenie eSportowe za nami. Kolejny Intel Extreme Masters zorganizowany przez ESL, tym razem w Oracle Arena w Oakland. To była nasza pierwsza impreza esportowa na Zachodnim Wybrzeżu USA i mogę powiedzieć, że posiadanie zaufanych partnerów na całym świecie to jeszcze więcej niż posiadanie magazynu pełnego własnego sprzętu. Oczywiście mamy dużo sprzętu oświetleniowego, wideo i audio, ale wysyłka do USA w znakomitej większości przypadków nie ma sensu.
Globalna produkcja eventów, to ​​właściwi ludzie we właściwym miejscu i czasie. Posiadanie szerokiej sieci znajomych z branży i bycie częścią PRG Alliance daje nam komfort projektowania i tworzenia scen niemal w każdym kraju, np. dziś jesteśmy na dokumentacji w Kuala Lumpur.
Przyjechaliśmy do Oakland około 5 dni przed eventem, oczywiście wszystko zostało szczegółowo zaplanowane  kilka tygodni wcześniej, więc cała instalacja poszła gładko. Mieliśmy też komfort pracy z ludźmi i firmami z którymi pracowaliśmy już wcześniej w USA.
IEM Oakland za nami, to był fantastyczny turniej eSportowy, który mieliśmy przyjemność realizować dla ESL :) Dziękujemy.Foto by ESL, Helena Kristiansson