środa

Automatyka na scenie: ruchome ekrany diodowe

Automatyka na scenie dzieli się na dwie podstawowe kategorie: ta która porusza się nad sceną oraz ta która porusza się nad ludźmi lub artystami. O ile w Polsce normy te nie do końca są znane i przestrzegane to za naszą zachodnią granicą przepisy są bardzo restrykcyjne i nie ma mowy o żadnych odstępstwach: SAFTY FIRST!

Poniżej prezentujemy system który porusza się w poziomie, przez co jego zakres zastosowania pod kątem bezpieczeństwa jest nieco większy. Poniżej prezentujemy co potrafi i jak wygląda  od kuchni aby można było zobaczyć jak wygląda z tyłu, jak z przodu, jak wyglądają szyny i sam montaż.

System sam w sobie jest bardzo lekki, więc bez problemu można go zamontować w hotelu którego sufit nie ma wielkiego udźwigu. Możemy zawiesić do niego np. ekran diodowy który może otwierać się na boki. W sumie dysponujemy 4 niezależnie sterowanymi silnikami o uciągu zdolnym poruszyć sporej wielkości diodę.

W naszej ofercie znajdziecie kilka projektów scenografii bazujących na otwieranej diodzie, zarówno do eventów, możemy otworzyć scenę po konferencji, można go użyć do prezentacji samochodu a także podczas koncertów i show telewizyjnych.

Nasz system był wykorzystywany w jednej z edycji programu Voice of Poland.


Prezentacja samochodu z otwieraną diodą Jak to wygląda

P.S. Przypominamy, że realizujemy eventy w modelu "od projektu do efektu" gdzie w jednym pakiecie oferujemy projekt, sprzęt, scenografię i kompleksową realizację całości.