piątek

Miss Polski 2009 wybrana !

83 najpiękniejsze dziewczyny z Polski i ze świata!, na takiej imprezie nie mogło nas zabraknąć :)


Tak więc w miniony weekend 4-6 września byliśmy oczywiście obecni na trzech wielkich Galach finałowych wyborów Miss Polski 2009, Miss Supranational 2009 oraz Miss Polski Nastolatek 2009 a wszystko w ramach tegorocznego Festiwalu Piękna w Płocku.


Tym razem z naszej bogatej oferty wybór padł na kurtynę LedGrid, ultralekką, transparentną kurtynę diodową znaną i docenianą przez realizatorów nie tylko w naszym kraju ;) Realizując projekt scenograficzny Anny Mioduszewskiej w Płockim amfiteatrze zainstalowaliśmy prawie 80m2 LedGrida w układzie 17 podwieszonych pasów o wysokości od 3 do 7m zapewniając tym samym kompletny back-drop sceniczny i szerokie pole manewru dla wizualizacji.


Kompleksowa usługa uwzględniała także zapewnienie 20m2 wysokiej jakości ekranu diodowego, który został podwieszony w centralnym punkcie sceny na wysokości 3m pełniąc rolę głównego telebimu scenicznego na wszystkich Galach finałowych.

Tradycyjnie, nie można pominąć osób które były zaangażowane w produkcję tej imprezy, czyli organizatora: Pawała Zeitza i Gerarda Parzutkę z ekipą, reżysera Szymona Łosiewicza, realizatora świtała Adasia Tyszkę, ekipy Leszka Malinkiewicza od budowy dekoru, całej ekipy Polsatu, POKiSU i wielu wielu innych osób, które przyczyniły się do produkcji 5 edycji tego "pięknego konkursu".


W końcowym efekcie powstała wspaniała multimedialna scena i tylko uroda pięknych finalistek konkursu była w stanie odwrócić uwagę publiczności od podziwiania jej ;)
fot.T.Gutowski