piątek

Scenografia Miss Supernational 2012

Co tu dużo pisać, i tym razem mieliśmy przyjemność poprowadzić to wydarzenie "od projektu do efektu". Przy tylu pięknych dziewczynach i tak zakładam że większość z Was skupi się na oglądaniu, dlatego tym razem super obszerna relacja video z tego wydarzenia...

Misski...:)


Występy zespołów:
Galeria zdjęć: Jeżeli nie widzisz filmików odwiedź nasz kanał na YouTube: http://youtube.pl/arampl

środa

Jak świeci ta lampa: LED COLORADO

Wchodząc w światło postanowiliśmy rozpocząć mini cykl artykułów pt. "Jak świeci ta lampa". Pierwszy z nich dotyczy lampy, która wkrótce zagości w naszym magazynie wśród wielu innych, które lada chwila także będą gotowe do pracy :)


LED COLORADO to można powiedzieć LEDowy sukcesor starego KOLORADO lub KALEIDO używanego przez ostatnie 10 lat do oświetlania dużych powierzchni.
W eventach najczęściej stosowany do oświetlania fasad budynków, w których odbywała się impreza.


Podstawową zaletą diodowych COLORADO jest niższy pobór mocy i mniejsza waga. Urządzenie wyposażono w soczewki 60 stopni, a diody są umieszczone w dwóch ruchomych "płatach" co pozwala oświetlać duże płaszczyzny pod różnym kątem ale i świecić np. na dwie strony.


Wersja LED jest nieco słabsza niż stare KOLORADO 2500W, nie mniej ze względu na mniejszy pobór mocy, łatwiej jest na pojedynczej linii 32A lub nawet 16A ustawić kilka urządzeń w szeregu co pozwoli równo pokryć całą powierzchnię np. fasady.Lampę można także mapować do bardziej zaawansowanych efektów scenograficznych.

Powyżej możecie zobaczyć jak oświetla fasadę nowego hotelu Brant pod Warszawą.

Już wkrótce kolejne newsy nt. urządzeń oświetleniowych.

P.S. Jeżeli jeszcze nie jesteś zapisany do newslettera warto to zrobić TUTAJ
RM