poniedziałek

Nowe lampy efektowe w ofercie ARAM!

Nie przestajemy zaskakiwać, wprowadzając kolejne nowatorskie urządzenia oświetleniowe już nie tylko na Polskim ale i Europejskim rynku.

 
Nowa lampa AIR6PIX wydaje się być typową ruchomą listwą z 6 diodami RGBW o mocy 40W każda. Jednak to co ją wyróżnia to podział na dwa ruchome bloki, których ustawienie można zmieniać w sposób niezależny, odginając je względem do środka lub na zewnątrz w formie wypukłej lub wklęsłej litery V. Odbywa się w zakresie –5° do +15°, a zmiana od 0 do 100% trwa 1,7 s. Takie rozwiązanie wraz ze źródłami zapewniającymi wąskie wiązki (4,5°) pozwala uzyskać efekt dwóch niezależnych strumieni z jednej lampy (przecinających się lub rozchodzących).Za mieszanie kolorów w urządzeniu odpowiedzialny jest szesnastobitowy system RGBW, który umożliwia niezależną regulację CTC w zakresie 3200–10 000 K. Podobnie jak w innych urządzeniach producenta, w nowej listwie zastosowano wirtualne koło kolorów z presetami odzwierciedlającymi filtry z palety LEE oraz makra kolorów z możliwością zmiany takich parametrów jak prędkość, intensywność i kolor.

Lampa waży 12 kg, a pracująca w niej elektronika zużywa maksymalnie 216W.
W naszej ofercie jest prawie 100 szt !!!

Firma ARAM jest pierwszą firmą na świecie, która zakupiła tak dużą ilość tych urządzeń. Nie wykluczamy także zwiększania ich ilości jeszcze w 2015 roku.

Urządzenia dostępne w rentalu i sprzedaży!