wtorek

A-RENTAL | rusza nowa platforma rentalowaRusza pierwsza w Polsce zautomatyzowana platforma rentalowa w branży VIDEO / AUDIO / LIGHTING / RIGGING > www.arental.pl

 
W pełni zintegrowany system uruchomiła właśnie firma ARAM pod adresem www.arental.pl . Dzięki niej firmy zajmujące się obsługą techniczną imprez mogą samodzielnie wybrać sprzęt,  które chcą wypożyczyć i jednym kliknięciem wysłać zapytanie, które automatycznie jest dekodowane przez system magazynowy A-RENTAL. Następnie po sprawdzeniu dostępności i przyznaniu rabatu osoba odpowiedzialna za wypożyczenia ze strony ARAM może szybko i sprawnie wysłać ofertę.

Poza  przyspieszeniem przetwarzania zapytań ofertowych, takie rozwiązanie ma na celu, pokazanie branży eventowej jak ogromnymi zasobami sprzętowymi dysponuje firma ARAM. 

Jak mówi Rafał Mrzygłocki, wielu naszych klientów nie zdaje sobie sprawy co mamy w magazynie a często potrzeba kolejnego konwertera, pilota do prezentacji czy nietypowego miksera. Zależało nam na stworzeniu rozwiązania które nie jest osobym portalem, ale które jest w pełni zintegrowane z naszym magazynem”

Platforma jest przeznaczona wyłącznie do zarejestrowanych partnerów, firmy techniczne już mogą wysyłać zgłoszenie na stronie www.a-rental.pl i po przejściu weryfikacji, uzyskują dostęp do pełnej jej funkcjonalności i cen. Dodatkowym atutem jest że bez rejestracji wszyscy mogą przeglądać dostępny sprzęt a więc jest to dodatkowe narzędzie dla agencji eventowych i klientów indywidualnych którzy mogą podejrzeć jakie są obecnie nowości sprzętowe.