czwartek

Wynajem konstrukcji scenicznych

 


Konstrukcje sceniczne popularnie znane również jako "trussami", są niezbędnym elementem wydarzeń na żywo, takich jak koncerty, festiwale, konferencje i targi. Oferujemy szeroki wybór konstrukcji scenicznych do wynajęcia, które doskonale sprawdzają się podczas organizacji różnorodnych eventów.

Nasze konstrukcje sceniczne są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na elastyczne dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i wymagań wydarzenia. Dzięki temu można łatwo stworzyć indywidualne projekty sceniczne oraz zastosować różnorodne efekty świetlne i wizualne.

Każda konstrukcja sceniczna jest wykonana z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje nie tylko solidność i bezpieczeństwo, ale również łatwość montażu i demontażu. Dzięki temu można szybko i sprawnie zaprojektować przestrzeń eventową przed rozpoczęciem wydarzenia oraz szybko ją zdemontować po jego zakończeniu.

Wypożyczając konstrukcje sceniczne od nas, masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości sprzęt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania podczas organizacji wydarzenia. 

 Nasz doświadczony zespół służy również fachową pomocą w zaprojektowaniu sceny na event doborze odpowiedniej konfiguracji oraz w obsłudze montażu i demontażu. Niezależnie od tego, czy organizujesz koncert, konferencję czy targi, nasze konstrukcje sceniczne są idealnym rozwiązaniem dla Twojego wydarzenia. Więcej na www.a-rental.pl


poniedziałek

ARAM siłą napędową produkcji dużych wydarzeń w Polsce

 


Globalny przemysł rozrywkowy corocznie zbiega się na targach PROLIGHT + SOUND we Frankfurcie, gdzie nowatorskie technologie, kreatywne projekty i umiejętności techniczne zajmują centralne miejsce. 

Wśród wyróżniających się uczestników jest ARAM, pionierska firma produkcyjna, która dąży do doskonałości. Zagłębmy się w obecność ARAM na tym prestiżowym wydarzeniu i zbadajmy ich wkład w świat oświetlenia i produkcji technicznej.
 
ARAM: Krótka charakterystyka

 
Od 1988 roku ARAM jest siłą napędową krajobrazu produkcji wydarzeń. Dążąc do bezbłędnej realizacji, specjalizują się w tworzeniu, planowaniu i produkcji udanych koncertów, wydarzeń esportowych, instalacji stałych, programów telewizyjnych i nie tylko. Ich doświadczenie obejmuje tysiące zrealizowanych projektów, co czyni ich zaufanym partnerem dla marek poszukujących wyjątkowych rozwiązań projektowych i technicznych.
 
Projektowanie kreatywne: Gdzie innowacja spotyka wyobraźnię

 
Wewnętrzny zespół projektowy ARAM przekształca pomysły w życie poprzez projektowanie scenografii, modele 3D i szczegółowe wizualizacje. Bez względu na to, czy to scena koncertowa, doświadczenie immersyjne czy instalacja stała, ich kreatywna wizja wyznacza ton dla niezapomnianych chwil.
 
Produkcja techniczna: Sztuka bezszwowej realizacji
 
Kiedy reflektory świecą, ARAM zapewnia bezbłędną realizację. Ich proces produkcji technicznej obejmuje skrupulatne planowanie przedprodukcji i koordynację na miejscu. Jako jedno źródło kontaktu ARAM zajmuje się wszystkim, od ograniczeń obiektów po zapewnienie jakości. Ich lata doświadczenia w produkcji telewizyjnej i filmowej (w tym programy takie jak The Voice i Dancing with the Stars) świadczą o ich wiedzy i umiejętnościach.
 
Technologia AV
 
ARAM sięga także technologii AV, gdzie przesuwają granice i tworzą immersyjne doświadczenia.


Projekcja i mapowanie wideo: ARAM przekształca powierzchnie w dynamiczne płótna, projektując fascynujące wizualizacje.


Ekrany LED: Od ogromnych ekranów zewnętrznych po skomplikowane instalacje wewnętrzne, ARAM wykorzystuje technologię LED, aby zafascynować publiczność.
 
Oświetlenie: Projektanci oświetlenia ARAM tworzą zaczarowane atmosfery, niezależnie od tego, czy to sala koncertowa, stoisko wystawowe czy instalacja stała.
 
Technologie immersyjne: ARAM eksploruje rzeczywistość rozszerzoną (AR) i wirtualną (VR), aby przenieść publiczność w nowe krainy.
 
Marki i architekci poszukujący inspiracji, planowania i bezbłędnej realizacji mogą śmiało zwrócić się do ARAM - partnera w tworzeniu wyjątkowych immersyjnych doświadczeń.
 
Dowiedz się, co ARAM może stworzyć dla Twojego następnego projektu.