piątek

Wizualizacje i grafiki, które odmnieniają eventy

Kurtyny diodowe, telebimy i panoramiczne projekcje wymagają grafik i animacji (contentu), w przeciwnym wypadku były ba jak zwykłe zastawki scenograficzne ewentualnie zmieniające kolory. To właśnie te wspaniałe wizualizacje powodują, że  miejsce w którym jest organizowany event zmienia się nie do poznania a impreza staje się niepowtarzalna!


Idealnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której grafik, znający możliwości sprzętu, przygotuje materiały na zamówienie klienta lub agencji. Połączenie takich elementów jak: artystyczny smak, doświadczenie, uwzględnienie charakteru eventu i miejsca a także znajomość scenariusza aż po dopasowanie materiału do kształtu, rozmiaru i rozdzielczości  telebimu czy kurtyny, gwarantuje niesamowite efekty.

Stosunkowo niewiele firm a nawet osób potrafi robić precyzyjne animacje „uszyte na miarę”, wpasowane precyzyjnie "pixel w pixel" w nietypowo podzielone i ustawione kurtyny czy projekcje panoramiczne. Na wielu eventach często spotykamy standardowe już opatrzone „wizuale”, które „są wałkowane” już od kilku lat, bo to jest najłatwiejsze. 

Wiele osób, a często nawet wielu realizatorów nie przywiązuje do tego wagi, jest kurtyna to OK, a potem okazuje się, że wrzuca się na nie „co popadnie”, często to samo co ten sam klient widział na poprzedniej imprezie. Nie jest rzadkością beztroska, posunięta tak daleko, że nawet format obrazu jest nieprawidłowy.

Ponieważ nie zawsze jest budżet na przygotowanie dedykowanych animacji zupełnie od podstaw, nasze zaplecze oprócz profesjonalnych media serwerówCATALYST 4,4 PRO” firmy BARCO/HighEnd, powiększyło się tym razem o dedykowaną bibliotekę bazowych grafik i animacji, na podstawie której możemy tworzyć indywidualne wizualizacje na potrzeby Waszych realizacji.  Wszystkie w rozdzielczości HD, w wersji zarówno transparentnej jak i z podłożonym tłem. 

Wszystkie wizualizacje posiadają pełne prawa autorskie i są jedyne w swoim rodzaju! 


Takie jakich jeszcze nie widzieliście i co ważne jakich nie widzieli Wasi klienci. 
W bibliotece liczącej już kilkaset pozycji (stale dochodzą nowe!), znajdziecie wiele ciekawych renderingów przygotowanych właśnie na eventy, konferencje a nawet festiwale. Wszystkie je można dowolnie modyfikować, zmieniać im kolory, tempo a także mieszać je z logotypami firm, dla których imprezę realizujemy. Impreza „zimowa” proszę bardzo, „ogień i woda” proszę bardzo…. Kosmiczna abstrakcja, nie ma problemu…. A może „śmierć a potem narodziny nowej gwiazdy”?  Do wyboru do koloru…. zapierające dech, wyświetlane na dużych ekranach naprawę robią wrażenie.

Zatem od dziś oprócz wynajmu kurtyn i telebimów, możecie skorzystać z bogatej biblioteki animacji i grafik, które to spowodują, że wasz event będzie jedyny i niepowtarzalny!  

Jesteśmy przygotowani na wszelkie okazje. Dobrze dobrane grafiki, sprawiają, że event zostaje w pamięci na długo. Świadczą też o profesjonalnym podejściu organizatorów i realizatorów.

I tu mam małą promocję! dla wszystkich agencji, które zdecydują się do końca Kwietnia 2011, rozpocząć z nami pracę nad nowymi eventami (ich realizacja musi być w 2011 roku) oferujemy możliwość skorzystania z nowej biblioteki zupełnie ZA DARMO! Warunkiem jest powołanie się na tego newsa oraz zapisanie się do blogowego newslettera!

Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładów dostępnych "wizuali", to tylko mały ich fragment: