poniedziałek

Scenografia telewizyjna "od projektu do efektu"

Scenografia telewizyjna zrealizowana w modelu "od projektu do efektu"
Ze wszystkim: projektem, oświetleniem, multimediami oraz konstrukcjami i wykończeniem a także projektem oświetlenia i multimediów. 


Taki model współpracy zyskuje coraz więcej zwolenników wśród naszych klientów, ponieważ pozwala "łatwiej" zmieścić się w założonym budżecie bez konieczności rezygnacji z nowoczesnych elementów multimedialnych, bez których jak by nie patrzeć scenografie tracą swój nowoczesny wizerunek.

Zamiast eliminować i rezygnować z kurtyn diodowych, wyświetlaczy i oświetlenia, staramy się minimalizować produkcję drogich jednorazowych zastawek i innych elementów, które często kosztują więcej niż postawianie lekkiej kurtyny diodowej i wyświetlenie ruchomych obrazów.

Wśród najbogatszej i najbardziej zróżnicowanej w Polsce ofercie kreatywnych multimediów jest w czym wybierać. Pamiętajmy scenografia multimedialna wcale nie musi być droższa niż tradycyjna, szczególnie kiedy zaczynamy współpracę już na etapie projektu. "U-rodzinki" zostały zrealizowane na zlecenie firmy Jake-Vision.

A Ty kiedy planujesz kolejną produkcję ?