poniedziałek

Beyonce na elewacji Stadionu Narodowego


Z okazji Orange Warsaw Festival elewacja Stadionu Narodowego w Warszawie stała się multimedialnym nośnikiem reklamowym zdolnym wyświetlać różnego typu animacje i teksty reklamowe. Na elewacji stadionu wyświetlają się rotujące komunikaty „ORANGE WARSAW FESTIWAL, oraz wielkie odliczanie...." Miło mi poinformować że za technologiczną stroną przedsięwzięcia stoi nasza firma. Nie tylko dostarczyliśmy niezbędny sprzęt ale i zaprogramowaliśmy elewację aby wyświetlała żądaną treść. 

Sprawiliśmy ,że to co było do tej pory niemożliwe, stało się możliwe. Przez te kilka dni elewacja, która do tej pory wyświetlała kilka stale zaprogramowane efekty świetlne stała się gigantycznym multimedialnym nośnikiem reklamowym zdolnym wyświetlać napisy i dowolnie wybrane efekty świetlno- multimedialne. Dostaliśmy niełatwe zadanie, wpięcia się do zamkniętego systemu  bez ingerencji w niego, tak aby można było w ciągu 1 minuty przywrócić działania standardowych efektów i tak aby nie ingerować zarówno w hardware jak i software istniejących urządzeń. Choć zadanie wydawało się niewykonalne, udało się”.

Dziś jako pierwsi i jedyni dysponujemy technologią i know-how niezbędną do przeobrażenia Stadionowej elewacji w gigantyczny nośnik reklamowy, zdolny przekazywać komunikaty widoczne z różnych części Warszawy.   

Informacje nt. biletów na ORANGE WARSAW FESTIVAL znajdziecie TUTAJ