wtorek

TELEBIM DIODOWY zamiast Plasmawall

 
Utarło się że telebimy diodowe nie nadają się do wyświetlania prezentacji i wykresów - to BŁĄD!

Jest to mit pozostały z telebimów led starszego typu zbudowanych z okrągłych diod (np. Tecnovision SP7). Mit ten obala TELBIM DIODOWY WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI w technologii SMD10mm. Bez problemu można wyświetlać na nim arkusze excell, cyferki, tabele, wykresy bez obaw że będą one nieczytelne.

Dlaczego wybrać TELEBIM DIODOWY SMD10 a NIE Plasmawall (zwanego też plazmą bezszwową):

CENA – dioda jest tańsza, sporo tańsza!

BRAK WIDOCZNYCH ŁĄCZEŃ MIĘDZY MODUŁAMI - mamy jeden duży obraz, nie "pocięty" widocznymi łączeniami tak jak na Plasmawall, który wbrew nazwie ma "SZWY" ;)
        
FORMAT OBRAZU - w telebimach dostępne są wszystkie formaty obrazu 4:3 i 16:9 a także niestandardowe (wiele osób sądzi, że dioda to wyłącznie format 4:3)

CZAS MONTAŻU  - zdecydowanie szybszy montaż i demontaż diody (jest to ważne, bo często jest mało czasu)
 

CZAS GOTOWOŚCI DO PRACY - "diodę" montujemy, podłączamy, odpalamy i jest gotowa do pracy – można wyświetlać obraz natychmiast! Natomiast PlasmaWall zawsze wymaga kalibrowania jeżeli chcemy ustawić jednakową biel na wszystkich modułach. (dobra kalibracja to min. 4-6 godzin a większych ścian nawet 12 godzin)

Do właściwej kalibracji PlasmaWall powinno się wygasić światła, więc wykonuje się to jak wszystkie inne ekipy techniczne skończą swoją pracę, w przeciwnym wypadku mamy obraz szachownicę, jeden moduł czerwony, drugi zielony a trzeci niebieski (przyjrzyjcie się przy okazji) :(

Dlatego też mimo, że my także oferowaliśmy w ostatnich latach Plasmawall'a zdecydowanie zachęcamy Was do korzystania z najnowszej technologii telebimów diodowych SMD! RM