poniedziałek

ARAM dołącza do PRG Alliance


Miło nam poinformowac że ARAM dołaczył do PRG Alliance. 

PRG (Production Resource Group) to największa na świecie firma dostraczająca technologie do wydarzeń i eventów takich jak EUROWIZJA, OLIMPIADY i Koncerty (np. U2).

ARAM dołączył do PRG Alliance i stał się wyłącznym oficjalnym partnerem PRG w Polsce.

PRG to 40 biur na całym świecie, kilkanaście gigantycznych magazynów sprzętu, niestandardowe rozwiązania oraz potężny know-how z którego za naszym pośrednictwem mogą korzystać teraz klienci w Polsce. Już wkrótce przedstawimy szereg nowości, które do tej pory mogliśmy podziwiać jedynie na transmisjach z międzynarodowych wydarzeń, które obsługiwało PRG.

Nasza startegia jest zbliżona do strategii PRG, obsługujemy coraz więcej bardziej złożonych produkcji za czym idzie rosnące zapotrzebowanie na nowoczesny sprzęt. W związku z tym widzimy wiele możliwości synergii z PRG jak i innymi członkami PRG Alliance. Uważamy, że taka współpraca okaże się korzystna zarówno dla polskiego rynku, jak i rynków zagranicznych.

Dzięki temu, że dołączamy do PRG Alliance, będziemy mogli oferować usługi niemal na całym świecie.

PRG Alliance jest globalną siecią firm, których współpraca daje klientom na całym świecie dostęp do najlepszych technologii, usług oraz know-how w zakresie produkcji eventów, zapewniając tym samym jej konsekwentne wsparcie. Więcej informacji o PRG Alliance na stronie www.prgalliance.com 


ARAM jest jedną z największych polskich firm specjalizującą się w kompleksowej obsłudze imprez, projektowaniu scenografii, stosowaniu kreatywnych technologii wizualnych oraz zarządzaniu projektem przy dużych wydarzeniach, oferując  szeroki zakres usług - od koncepcji po wykonanie. Więcej na www.aram.pl