poniedziałek

Nowe inwestycje, Nowy sprzęt w ARAM

Rok 2014 jeszcze się nie skończył a my już możemy się powoli pochwalić co nowego w naszych magazynach zagości na przełomie grudnia i stycznia.

1. Clay Paky MYTHOS to nowa lampa typu spot na najnowszej żarówce PHILIPS Platinum 20R. To prawdziwie uniwersalne urządzenie o bardzo dużej sile światła. ARAM będzie jedną z pierwszych firm, która wprowadzi te lampy na Polskim rynku rentalowym.
2. Vari Lite VL3500 Spot - tym razem postawiliśmy na klasykę i sprawdzoną technologię. Profesjonalne i oryginalne lampy profilowe Vari Lite VL-3500 Spot nie mają sobie równych jeżeli chodzi o moc światła i niezawodność.3. GrandMA2onPC command wing - mając trzeci największy w Polsce zestaw konsolet z rodziny GrandMA2 (GM2Full, GM2Light, NPU, Wing) postanowiliśmy wprowadzić najmniejszą z rodziny GM2onPC command wing. Całość zamknięta w specjalnej skrzyni z dużym monitorem EloTouch 22 cale i rozszerzeniem do 4 linii oraz rozszerzeniem parametrów do 4096 (tyle samo co GM2 Light).


4.MDG Atmosphere - to najwyższy standard na rynku wytwornic mgły typu hazer zasilanych CO2. To już kolejne takie urządzenia w naszej ofercie.


Wszystkie powyższe pomogą nam realizować rosnącą ilość produkcji w nadchodzącym 2015 roku.

P.S. Obserwujcie nasz profil na Facebook, to nie koniec nowości w dziedzinie OŚWIETLENIA a także MULTIMEDIÓW. Już wkrótce damy znać o kolejnych :)

Zapraszamy także na naszą stronę: www.aram.pl