wtorek

Scengrafia Polsat Games Studio zaprojektowana i wybudowana przez ARAM

Miło mi poinformować że ARAM, zaprojektował i wybudował  scenografię oraz kompleksowo wyposażył ją w najnowocześniejsze multimedia i oświetlenie dla nowego studia Telewizji Polsat.

To dla Nas przełomowa chwila, która potwierdza wieloletnie dążenie do oferowania kompleksowych usług scenograficznych "od projektu do efektu" w jednym miejscu. Teraz to już nie tylko sceny ale i projekty studyjne, które ARAM realizuje od A do Z.


Studio POLSATU mimo że dedykowane dla eSportu zostało tak zaprojektowane aby można było je wykorzystywać także do innych celów. W ponad 500m2 hali wybudowano ponad 100m2 balkonu na którym umieszczono studio komentatorskie, do którego specjalnie zostały zaprojektowane i wyprodukowane multimedialne meble i stoły. Zadbaliśmy nie tylko o najnowocześniejsze multimedia ale także schody kręcone, backstage i całą masę detali.

W centralnej cześć głównego studia zostało natomiast umieszczony ekran led o pixelu 2,6mm a wejście dla zawodników i prowadzących automatycznie otwiera się i zamyka. Odpowiadaliśmy nie tylko za sprzedaż ale i dobór i montaż urządzeń oświetleniowych, ekranów led automatyki oraz oczywiście dostarczenie i budowę całej scenografii.

Koncepcja i projekt scenografii to dzieło Michał Mrzygłockiego, partnera, głównego designera i jednocześnie współwłaściciela ARAM, natomiast za projektem oświetlenia stoi Jack Van Daniels. W projekcie uczestniczyli też pracownicy ARAM i najlepsi podwykonawcy na rynku polskim, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Nie sposób też wspomnieć, że stała scenografia wymaga całej petardy dokumentów, obliczeń i certyfikatów za których dostarczenie także odpowiadał zespół producentów i specjalistów z którymi pracujemy na stałe lub blisko współpracujemy.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko firmy eSportowe, do współpracy przy dużych i małych projektach zarówno w Polsce, Europie jak i USA. Sprawdź i przekonaj się sam jak możemy kompleksowo "od projektu do efektu" zrealizować najtrudniejsze projekty, teraz także studyjne.
Polecamy także: 

Jak się projektuje scenografie aby nie przekroczyć budżetu