poniedziałek

Lodowa noc w Politechnice

„Creative Media Ice Night” to tytuł imprezy jaka odbyła się w styczniu w Politechnice Warszawskiej. Choć w tym obiekcie zorganizowano już dziesiątki jak nie setki różnych imprez ta była wyjątkowa!

Po raz pierwszy zrezygnowano z mocno już opatrzonego podświetlania kuluarów, które zostały prawie całkowicie zasłonięte białymi ekranami. Zamiast oświetlania po raz pierwszy całkowicie przeobrażono aulę w wyświetloną krainę śniegu. Wszystko to dzięki zsynchronizowanym 4 projektorom o łącznej mocy prawie 60 000 ANSI lumenów.Zanim goście weszli do środka musieli przejść przez „lodową” kurtynę która została stworzona z FOG SCREENA. Jak się szybko okazało FOG SCREEN po raz kolejny tak zachwycił gości że każdy chciał mieć zdjęcie na jego tle.Scena którą zbudowano, mimo że nie największa była prawdziwym majstersztykiem. Otaczało ją sztuczne lodowisko, na którym tańczyli łyżwiarze. Do zbudowania sceny wykorzystano dwa rodzaje kurtyn diodowych Fourlight LED GRID i PixBOX a także znaną już podłogą diodową Fourlight LED FLOOR.Za zarządzanie całością multimediów i realizacją kamerową odpowiadał najnowszy system zarządzania obrazem BARCO FOLSOM a do wyświetlania wizualizacji użyto 2 Media Serverów. Na obu balkonach zawisły telebimy Plasmawall, a wśród lodowych rzeźb stanełęy plazmy.
Zimowa oprawa multimedialna imprezy zorganizowanej przez CREATIVE MEDIA była naprawdę niezwykła. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym za multimedia była firma ARAM.