czwartek

Multimedialna scenogrfia na Miss Nastolatek


Po raz kolejny przeobraziliśmy niewielki amfiteatr w Kozienicach w multimedialną scenę. W tym roku oprócz projektu i budowy scenografii oraz dostarczenia multimediów i nagłośnienia, dostarczyliśmy także nasze najnowsze oświetlenie


Warto też wspomnieć, że za konsoletami usiedli nasi realizatorzy, którzy pod wodzą mistrza światła Adama Tyszki zrealizowali cały show.

Na pewno ilościowo brakuje nam jeszcze troszkę do dużych firm, które od lat zajmują się oświetleniem, ale będziemy ten dystans dynamicznie zmniejszać. To co nas wyróżnia naszą ofertę oświetleniową to nowy i najnowszy modelowo sprzęt – inwestujemy głównie w najnowsze urządzenia bazujące na technologii LED ale i konsolety, okablowanie i konstrukcje, których mamy już naprawdę dużo!.

Wkrótce w naszej ofercie znajdą się konsolety Grand MA 2, kolorada LED, kolejne ruchome głowy oraz najnowsze LED BUTTONY.

Wracając do wyborów, pierwszego dnia odbył się półfinał Miss Polski a drugiego dnia finał Miss Polski Nastolatek 2012. Zwyciężyła Agnieszka Karasiewicz, 17-letnia warszawianka. Spośród 22 kandydatek jurorzy przyznali również tytuły: 1Wicemiss Nastolatek - Aleksandra Mandryk, 2Wicemiss - Kinga Marunowska, 3Wicemiss Nastolatek - Aleksandra Ulewska, 4Wicemiss - Adrianna Mazur. Gwiazdą koncertu był obchodzący 25-lecie zespół IRA.

   
 
 Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook