wtorek

MEET US: 18 i 19 kwietnia - dni otwarte ARAMu i Bank Clubu

W dniach 18 i 19 kwietnia, ARAM wspólnie z Bank Clubem organizuje DNI OTWARTE!Na eventowej mapie Warszawy rozbłysnął nowy klejnot: BANK CLUB.

Teraz jego magię można poczuć na własnej skórze. Urzekająca przestrzeń, dzięki nietuzinkowej multimedialnej scenografii wybudowanej przez firmę ARAM przeobrazi się w wymarzone tło dla kolejnych niespodzianek GOLDEN NIGHT.

Będzie to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie, na którym będzie można zobaczyć wiele nowych urządzeń, ciekawych sposobów ich montażu a także obejrzeć nowy klub, w którym można zorganizować eventy. Będzie też można zobaczyć kilka ciekawych projektów scenografii eventowych oferowanych od niedawna przez firmę ARAM.


Na dni otwarte, zapraszamy wszystkich z branży eventowej, wystarczy wysłać zgłoszenie. 
(jeżeli link nie działa proszę wysłać email na: meetus@aram.pl podając swoje pełne dane kontaktowe w tytule MEETUS). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę czekać na potwierdzenie....dziękujemy.


Masz też szansę wygrać zaproszenie na wieczorną imprezę!
Mury dawnego banku wypełni światło, muzyka i aromat spełniających się fantazji. Wieczór uświetnią kreacje Marty Szozdy, energetyczne beaty DJ-ów DeevM oraz Nott z kolektywu Different Beats  i elektryzujące show Bryxone'a – nowej gwiazdy polskiej sceny klubowej.

Co zrobić aby wygrać zaproszenie na wieczorną imprezę ?
Spośród osób, które odwiedzą Nas podczas dni otwartych rozlosujemy zaproszenia na wieczorną imprezę.