czwartek

Profesjonalne światło teraz także w ARAM


Miło mi poinformować że w ofercie ARAMu pojawiło się profesjonalne oświetlenie telewizyjne i eventowe.

Pozwoli nam to konkurować w dziedzinie realizacji wszelkiego typu wydarzeń poczynając od programów telewizyjnych a kończąc na dużych koncertach gdzie klient oczekuje kompleksowej realizacji w oparciu o najwyższej jakości oświetlenie i multimedia.

To co wyróżnia naszą ofertę to połączenie własnych zasobów z olbrzymią bazą sprzętowa naszych partnerów co umożliwia nam obsługę nawet największych wydarzeń!

Sprzęt to przede wszystkim najnowsze ruchome urządzenia firm VARI LITE, MARTIN, COEMAR, CLAY PAKY czy konsolety WHOLE HOG i wiele innych, w tym ponad kilkaset metrów konstrukcji. Urządzenia takie jak VARILITE (w tym takie lampy jak VL3000, VL2500, VL1000 i Vl500) są niezastąpione przy wszelkich dużych eventach, koncertach i realizacjach telewizyjnych.

Z pewnością na wiele imprez nie ma konieczności stosowania tak mocnych urządzeń nie mniej chcemy wypełnić lukę oferując obok najnowszych i najbardziej oryginalnych urządzeń multimedialnych na Polskim rynku, najlepsze pod względem jakości, mocy i niezawodności światło!

Serdecznie zapraszam do współpracy, od teraz nie tylko w dziedzinie multimediów :)