wtorek

Nowy system odtwarzania PLAYBACK PROJest jedna rzecz, która utrzymuje techników i realizatorów wideo do późna w nocy w napięciu przed imprezą - brak zaufania do odtwarzacza materiałów video. Zawsze jest pewien dreszczyk emocji, że po naciśnięciu przycisku PLAY, system Windows wyświetli niebieski ekran i stracimy 2 minuty na restart. Te dni zakończyły się dla techników ARAMu bezpowrotnie, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Wzorem media serwerów CATALYST opartych na dyskach SSD i komputerach MAC PRO firmy Apple znów jako pierwsi w Polsce wprowadzamy nowy system emisyjny, także oparty na platformie MAC PRO. 


Playback Pro to nowy system video, który ustanawia nowy standard dla nieliniowych systemów odtwarzających high-definition w branży eventowej. Takie rozwiązanie zastępuje i przewyższa możliwości odtwarzaczy DVD, taśmowych a także wielu media serwerów i systemów bardziej zaawansowanych ponieważ jest zaprojektowane i dopasowane do unikalnych potrzeb branży eventowej. Jest proste w obsłudze, nie pożera dużo pamięci i jest bardzo stabilne.

PlaybackPro umożliwia łatwe i szybkie miksowanie pomiędzy klipami  oraz umożliwia indywidualne sterowanie każdego klipu. To bardzo ważne kiedy mamy różne materiały, które dodatkowo możemy tuż przed realizacją modyfikować aby poprawić ich czytelność. PlaybackPRO ma nieskończoną możliwość regulacji rozmiaru, rozciągania i przycinania obrazu, ale jest też całkowicie nieinwazyjne do oryginalnych plików, które pozostają niezmienione.
PlaybackPro jest wyposażony w dedykowany kontroler, który umożliwia szybki i precyzyjny dostęp do wszystkich plików video jakie mamy do odtworzenia podczas imprezy na żywo. Dwa panele dają pełną kontrole realizatorowi i  łatwą nawigację a także co najważniejsze pewność, że za naciśnięciem jednego przycisku dany filmik „pójdzie bez zacięcia”. Możemy spowolnić, przyspieszać, zapętlać dowolny materiały video nawet jeżeli jest w trakcie wyświetlania.

To prawda, istnieje wiele różnych systemów odtwarzających, ale te są albo zbyt drogie albo dedykowane są do innych zastosowań. Playback PRO jest dostosowany do unikalnych potrzeb branży profesjonalnych prezentacji podczas eventów. Przy niemal każdej produkcji jak np. rozdanie nagród, mamy do otworzenia w określonym punkcie imprezy konkretny filmik video. Playback PRO usprawnia i zmienia sposób pracy realizatorów a także podnosi komfort klienta i osób odpowiedzianych za przebieg imprezy.