środa

Przebojowa Akademia Przyszłości

„Przebojowa Akademia Przyszłości” to kulminacyjny koncert z okazji konkursu wiedzy o ekonomii i zarządzaniu dla studentów państwowych i prywatnych szkół wyższych, który odbył się 25 listopada 2008. Organizatorem była firma Eureko a nagranie tej spektakularnej realizacji odbyło się w auli spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej. Reżyserią tego widowiska zajął się Leszek Kumański a multimedia w całości dostarczyła firma ARAM.


Na Gali Eureko poza centralnym ekranem zostały użyte aż 4 rodzaje kurtyn diodowych oraz podłoga Fourlight LED FLOOR. Słupy za sceną zostały obłożone modułami Fourlight LED GRID na wysokość 12m, natomiast między nimi zawisł SOFT LED. Dodatkowo słupy po bokach i na tyle sali zostały obłożone modułami LED STRIP, także dostarczonymi przez ARAM. W centralnym miejscu sceny stanęła podłoga diodowa, która dla dodatkowego efektu głębi została wpuszczona prawie 1m w głąb - efekt potęgowały dodatkowo lustra zainstalowane wokół wnęki. Podłoga była dość mocno zagłębiona przez co była mniej widoczna dla osób stojących przy scenie ale za to ujęcia z ramienia kamerowego były fantastyczne. Aby tego było mało Magda Kujszczyk, która była autorem projektu scenografii dodatkowo wymyśliła aby tło dla prowadzących było zbudowane z najnowszej kurtyny diodowej PixBOX – w sumie wykorzystaliśmy prawie 3000 PixBoxów.

Całość była sterowana Media Serverami CATALYST, wizualizacje przygotował Piotr Jankowski za realizacje światła i multimediów odpowiadał Andrzej Czeranowski. RM