środa

Hi-strip na Sylwestrowej Mocy Przebojów


Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat miały swój debiut nasze nowe urządzenia: Hi-strip'y!

 
 
 
Prawie 400 sztuk Hi-stripów zostało zainstalowane w olbrzymiej scenografii multimedialnej jaka stanęła na Warszawskim placu MDM.

Fourlight Hi-stripto listwy video, wykorzystywane w budowie nowoczesnych scenografii multimedialnych. Charakteryzują się z pełną gamą kolorów, wysoką rozdzielczością 12,5mm i dużą częstotliwością odświeżania. Dzięki zastosowaniu super-jasnych diod 5050, są też bardzo jasne dzięki czemu jest to także doskonałe urządzenie oświetleniowe, w którym mamy kontrolę nad każdą diodą niezależnie!
Możliwości ich wykorzystania są niemal nieograniczone, od niezwykle jasnych wyświetlaczy o dowolnym kształcie i formie aż po niepowtarzalne efekty świetlne. Hi-strip to idealny produkt do tworzenia nowoczesnych scenografii zarówno telewizyjnych, scenicznych jak i na pokazy mody, eventy a także konferencje. Stopień ochrony IP65 umożliwia pracę w dowolnych warunkach pogodowych a wbudowany zasilacz i inteligentne rozwiązania okablowania pozwalają stosunkowo łatwo tworzyć bardzo rozległe instalacje świetlno-multimedialne. 

W naszej ofercie od 1 stycznia 2013 dostępna jest DUŻA ilość tych urządzeń – zapraszamy.

Sylwestrowa Moc Przebojów to coroczna impreza transmitowana przez Telewizję Polsat, w tym roku scenografię zaprojektował Michał Białousz, projekt i realizację oświetlenia wykonał Scott Person a wizualizacje to dzieło Piotra Szablińskiego. Hi-Stripy dostarczyliśmy na zlecenie firmy Wizja. Zdjęcia prezentujące w jaki sposób zostały w niej wykorzystane możecie ogladać poniżej :)