poniedziałek

Sylwestrowa mega scena w mieście

Nie ma drugiej takiej miejskiej imprezy jak Now Rok. Jednak scena przed którą mogą się bawić tysiące mieszkańców i oglądać setki tysięcy w telewizji to jedna z najtrudniejszych realizacji dla techników i realizatorów.


Wymagania techniczne i logistyczne, olbrzymia ilość sprzętu oraz zmiennna pogoda powodują że dla firm i ludzi odpowiadających za przygotowanie i sprawne działanie całości to olbrzymie wyzwanie.


Nasza praca na ogół zaczyna się od projektu, który jest tworzony, konsultowany i przygotowywany wizualnie i technicznie. Szereg zaangażowany ludzi począwszy od scenografów, realizatorów, operatorów i techników już na etapie projektu musi przewidzieć i zaplanować najmniejszy detal.

Zobacz jak wyglądała tegoroczne Sylwestrowa Scena we Wrocławiu... i jeżeli pomyślisz i planujesz podobną, mniejszy lub większy event, daj znam znać.: info MAŁPA aram KROPKA pl :)

About us:
ARAM is a design and full-scale design technical production company delivering its services globally. An one-stop-shop solution for your event: a team of scenic and lighting designers, dedicated project managers, large state-of-the-art equipment park and media division enable us to service any aspect of your show. 
Visit us at: www.aram.eu

Foto: Dorota Tyszka