sobota

TELEBIMY to nie wszystko


Telebimy posiada wiele firm. To co jednak między innymi czyni firmę ARAM wyjątkową to know-how, wieloletnie doświadczenie i ogromna ilość niezbędnych urządzeń peryferyjnych, które pozwalają na praktycznie nieskończoną ilość możliwości zastosowania i podłączenia całego sprzętu. 
  
Pozornie te niewidoczne aczkolwiek ważne urządzenia decydują o tym czy na telebimie, kurtynie diodowej czy dowolnie innych wyświetlaczach pojawi się właściwy obraz we właściwym czasie, właściwej wielkości a także jakości. 

 
I tym razem do naszego bogatego parku „niewidocznych” ale niezbędnych urządzeń dołącza profesjonalny konwerter firmy ANALOG WAY. To niewielkie urządzenie pozwala dowolnie  konwertować obraz video z różnych źródeł tak aby pasował do telebimów każdej wielkości, urządzenie obsługuje oczywiście sygnał HD. Jest też niezastąpioną częścią wszystkich instalacji multimedialnych zbudowanych z kurtyn diodowych.  Więcej o dostępnych systemach przetwarzania obrazu video znajdziecie tutaj.

poniedziałek

Miss Polski 2010 WYBRANA (video!)

Miss Polski 2010 WYBRANA!
Zobaczcie finałowe 10 minut - wspaniałe Miss w anturażu wspaniałej multimedialnej scenografii autorstwa Marka Grabowskiego :)KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ FILMIK