poniedziałek

Dynamiczny, sexowny i… mokry!


Dynamiczny, sexowny i… mokry! Taki właśnie jest teledysk do jednej z najnowszych produkcji Relanium - „Intoxicated”, zrealizowanej przy współpracy z Danny’m S i Miss Laila.

Krótkie, szybko zmieniające się ujęcia autorstwa Artura Szymana nadały dynamiki, sexowny dzięki głównej bohaterce videoklipu, mokry za sprawą naszej wodnej kurtyny, widocznej na większości ujęć.

Tak, ten niezwykle efektowny, wodny ekran o szerokości aż 9m i rozdzielczości Full H2O, zdecydowanie wyróżnia prezentowany materiał video spośród innych teledysków stylu elektro-house. Dzięki odpowiednio ułożonym, w 3 rzędach dyszom, uzyskujemy gęstą i regularną kurtynę wodną na powierzchni której z powodzeniem można wyświetlić obraz z projektora lub lasera. System zamkniętego obiegu wody pozwala na jego użycie praktycznie w dowolnym miejscu a zastosowanie tej technologii przy realizacji teledysku stworzyło nowe możliwości uzyskania niezwykle ciekawych kadrów. O zaletach tej techniki wiedział także producent i realizator światła, zapraszając nas do współpracy przy tym projekcie do studia nagrań Hollywood w Warszawie.

Przysłowiową „wisienką na torcie” były wizualizacje graficzne pojawiające się na tle ściany wodnej. W tym miejscu zainstalowaliśmy ekran o powierzchni 20m2 zbudowany z wysokiej jakości i cieszącej się bardzo dobrymi opiniami kurtyny diodowej Fourlight LedGrid.

Jak wygląda końcowy efekt współpracy ekip można obejrzeć na filmiku.MP

Poniżej filmik z sesji zdjęciowej: