środa

Produkcja Miss Polski 2012 zdobywa 1 miejsce !

Zaskoczeni nagrodami za Miss Supranational zupełnie przeoczyliśmy fakt, że nasza grudniowa produkcji finału Miss Polski 2012 jaki się odbył w Płockiej Orlen Arenia..... zdobyła PIERWSZE miejsce w klasyfikacji za najlepszą narodową produkcję konkursu piękności. Przebiliśmy zarówno Miss Francji (2 miejsce) jak i Miss USA (3 miejsce).poniedziałek

Scenografia Miss Supernational NAGRODZONA !


Niezmiernie miło jest nam donieść, że kilka dni temu zostały ogłoszone wyniki dorocznego konkursu "15th Annual Global Beauties Awards".  Wydawcy serwisu Global Beauties - największego i uznawanego za najbardziej opiniotwórczy na świecie serwis zajmujący się tematyką konkursów piękności przyznali konkursowi Miss Supranational (z którym to konkursem ARAM jest nierozerwalnie związane) wiele zaszczytnych nagród. 

Supranational zwyciężyła w kategoriach na najlepszą telewizyjną produkcję 2012 roku oraz na najlepszą muzykę do gali. Oprócz tego otrzymaliśmy w wielu innych kategoriach w tym: 2-gie miejsce za najlepszą scenę 2012 roku (tuż za Miss World), 3-cie miejsce za oglądalność show w 2012 (za Miss World i Miss Universe) oraz 3-cie miejsce w kategorii Konkursu piękności roku 2012 (za Miss World i Miss Universe) co potwierdza czołową pozycję Miss Supranational w top 3 konkursów na świecie!

Przypominamy że to już kolejny rok w którym ARAM odpowiadał za kompleksową realizację scenografii multimedialnej