czwartek

Zacznijmy od projektu scenografii

"Prix Galien" to doskonały przykład współpracy "od projektu do efektu".
Z agencją zaczęliśmy pracować nad koncepcją na wiele tygodni przed wydarzeniem. Powstały pierwsze rysunki, potem wizualizacje, zmiany i finalny projekt z wizualizacją.

Taki model współpracy diametralnie odmienia spojrzenie na scenografię i co ważne taki dekor wcale nie musi być droższy niż tradycyjna scenografia z drewna, plexi i tafty!!!

Minimalizując zużycie materiałów jednorazowych, znając szacunkowy budżet i założenia w 99% przypadków jesteśmy w stanie zaproponować ciekawą scenografię wykorzystującą najnowsze technologie multimedialne i oświetleniowe nawet na najmniejszy event czy galę.

Nad projektem pracujemy wspólnie. Nie zamykamy się na swoje wizje i pomysły a bardzo często finalna koncepcja jest wspólnym tworem agencji, naszych projektantów a czasem nawet klienta.

Zmienia się jeszcze jedno: komfort pracy. "Obraz jest wart tysiąca słów" my realizujemy to co narysujemy :)

Michał MrzygłockiA tak wygląda gotowa scenografia, kompletna, wyposażona w światło, multimedia i dźwięk:


Czy polubisz Nas na Facebooku ?  KLIKNIJ: Lubię to :)

3 komentarze:

 1. Więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ: http://is.gd/LEkoLF

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:36

  Polecam model współpracy "od projektu do efektu". Firma ma ogromną bazę projektów oraz jest w stanie zrobić projekt indywidualny ale co najważniejsze ludzie którzy tam pracują wiedzą co robią - a jak sami możecie zobaczyć to co jest na wizualizacji jest później wykonane 1:1 !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fundacja Pro Economicus (Construction Club), bardzo dziękuje firmie Aram Multimedia za profesjonalną i perfekcyjną obsługę konferencji pt. „PODSUMOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI NA EURO 2012 WRAZ UROCZYSTĄ GALĄ WRĘCZENIA NAGRÓD, która odbyła się 10.10.2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

  Poczucie komfortu i panowania nad techniczną i wizualną stroną wydarzenia jakie zapewnił zespół firmy Aram jest nie do przecenienia.

  Panowie od nagłośnienia, światła i wszelkich innych niezbędnych efektów to autentyczni fachowcy dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

  Aram to pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie, kultura obsługi i przyjacielski stosunek i wyrozumiałość do klienta.

  Dziękujemy za współpracę i Wasz profesjonalny spokój i pewność – to jest nie do przecenienia. Na pewno będziemy chcieli w przyszłości korzystać z Waszej pomocy i polecać Was innym.

  Pozdrawiam i życzę firmie samych sukcesów, fajnych realizacji i miłych , nieskomplikowanych klientów.
  Dorota Seredyn
  Fundacja Pro Economicus
  Construction Club

  OdpowiedzUsuń