poniedziałek

Men's Day 2011 już w najbliższy weekend!


Trzecia edycja Święta Mężczyzn Men`s Day odbędzie się w weekend 4-5 czerwca br. Największe w Polsce plenerowe widowisko poświęcone męskim pasjom odbędzie się w nowej lokalizacji, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku organizator zapowiada wiele nowości i wydarzeń specjalnych:


Mężczyźni z RMF Caroline Team  na czele z Adamem Małyszem przybędą na prawdziwe święto mężczyzn – Men’s Day 2011. W tym roku wielka impreza odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2011 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

RMF Caroline Team zaprezentuje swoje specjalne rajdowe miasteczko oraz rajdowe samochody i quady, którymi zawodnicy będą walczyć na trasach World Cup Cross-Country FIA 2011. Maszyny, które będziecie oglądać wystartują w legendarnym maratonie – rajdzie Dakar.

Gwiazdy na Men’s Day
Oprócz m.in. Adama Małysza, Roberta Burneiki, Artura Heizera, Bartka Ogłazy, Romana Paszke Na Men’s Day pojawią się kolejne ważne nazwiska.
Jesteście ciekawi jak idą treningi "Górala" przed pojedynkiem z Witalijem Kliczko? Tylko na Men's Day będziecie mogli o tym porozmawiać z samym mistrzem! Tomasz Adamek przyleci do nas prosto z USA, aby spotkać się ze swoimi fanami.

A dla wielbicieli jednośladów? Przemek Saleta opowie o swojej motocyklowej wyprawie do Australii i planach kolejnej ekspedycji do Azji, będzie można spotkać także Bartka Ogłazę, czołowego polskiego bikera freestyle motocross. Poza tym wielkoformatowy Zlot Motocyklowy Harley Davidson, Custom i ciekawych modeli motocykli, a także pokazy motocyklowego i quadowego stuntu i freestyle`u.

Oczywiście TELEBIMY na Men's Day'a zapewnia ARAM !!! :)

Trwa sprzedaż biletów na Men`s Day
 Bilety w cenie 25 pln można nabyć na stronie www.eBilet.pl, w sieci salonów Empik w całej Polsce  oraz pozostałych punktach sprzedaż eBilet.pl. Jednodniowy bilet upoważnia do wstępu na Imprezę­  w dniu 4.06 lub 5.06.