czwartek

"Hot or Not" i multimedialna scenografia


Hot orNot” to kolejny format telewizyjny po „Voice of Poland” czy „Milion w Minutę” , gdzie byliśmy odpowiedzialni nie tylko za wynajem sprzętu, ale i kompleksową realizację, w tym za projekt oraz budowę kompletnej scenografii

Unikalne połączenie doskonałej znajomości wykorzystania rozwiązań multimedialnych w tworzeniu scenografii oraz najnowsza i najnowocześniejsza w Polsce baza sprzętowa powoduje, że jesteśmy w stanie oferować nowoczesne scenografie, wykorzystujące najnowocześniejsze multimedia i oświetlenie za przystępną cenę. 
Dotyczy to nie tylko produkcji tv ale i realizacji eventowych, których także mamy już kilka zrealizowanych w tym modelu współpracy na swoim koncie. 

Wśród urządzeń oświetleniowych wykorzystano 60 nowych ruchomych urządzeń ARAMu, nowe konsolety AVOLITES Tiger Touch i media serwery CATAYST HD. Swoimi urządzeniami i obsługą oświetlenia, realizację wsparła też firma TSE. „Hot or Not” powrócił do Vivy 1 kwietnia. Tym razem za produkcję czwartej edycji odpowiedzialna jest firma Endemol Polska.