poniedziałek

ARAM siłą napędową produkcji dużych wydarzeń w Polsce

 


Globalny przemysł rozrywkowy corocznie zbiega się na targach PROLIGHT + SOUND we Frankfurcie, gdzie nowatorskie technologie, kreatywne projekty i umiejętności techniczne zajmują centralne miejsce. 

Wśród wyróżniających się uczestników jest ARAM, pionierska firma produkcyjna, która dąży do doskonałości. Zagłębmy się w obecność ARAM na tym prestiżowym wydarzeniu i zbadajmy ich wkład w świat oświetlenia i produkcji technicznej.
 
ARAM: Krótka charakterystyka

 
Od 1988 roku ARAM jest siłą napędową krajobrazu produkcji wydarzeń. Dążąc do bezbłędnej realizacji, specjalizują się w tworzeniu, planowaniu i produkcji udanych koncertów, wydarzeń esportowych, instalacji stałych, programów telewizyjnych i nie tylko. Ich doświadczenie obejmuje tysiące zrealizowanych projektów, co czyni ich zaufanym partnerem dla marek poszukujących wyjątkowych rozwiązań projektowych i technicznych.
 
Projektowanie kreatywne: Gdzie innowacja spotyka wyobraźnię

 
Wewnętrzny zespół projektowy ARAM przekształca pomysły w życie poprzez projektowanie scenografii, modele 3D i szczegółowe wizualizacje. Bez względu na to, czy to scena koncertowa, doświadczenie immersyjne czy instalacja stała, ich kreatywna wizja wyznacza ton dla niezapomnianych chwil.
 
Produkcja techniczna: Sztuka bezszwowej realizacji
 
Kiedy reflektory świecą, ARAM zapewnia bezbłędną realizację. Ich proces produkcji technicznej obejmuje skrupulatne planowanie przedprodukcji i koordynację na miejscu. Jako jedno źródło kontaktu ARAM zajmuje się wszystkim, od ograniczeń obiektów po zapewnienie jakości. Ich lata doświadczenia w produkcji telewizyjnej i filmowej (w tym programy takie jak The Voice i Dancing with the Stars) świadczą o ich wiedzy i umiejętnościach.
 
Technologia AV
 
ARAM sięga także technologii AV, gdzie przesuwają granice i tworzą immersyjne doświadczenia.


Projekcja i mapowanie wideo: ARAM przekształca powierzchnie w dynamiczne płótna, projektując fascynujące wizualizacje.


Ekrany LED: Od ogromnych ekranów zewnętrznych po skomplikowane instalacje wewnętrzne, ARAM wykorzystuje technologię LED, aby zafascynować publiczność.
 
Oświetlenie: Projektanci oświetlenia ARAM tworzą zaczarowane atmosfery, niezależnie od tego, czy to sala koncertowa, stoisko wystawowe czy instalacja stała.
 
Technologie immersyjne: ARAM eksploruje rzeczywistość rozszerzoną (AR) i wirtualną (VR), aby przenieść publiczność w nowe krainy.
 
Marki i architekci poszukujący inspiracji, planowania i bezbłędnej realizacji mogą śmiało zwrócić się do ARAM - partnera w tworzeniu wyjątkowych immersyjnych doświadczeń.
 
Dowiedz się, co ARAM może stworzyć dla Twojego następnego projektu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz