czwartek

Eventy i scenografie eventowe!

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że ARAM to nie tylko duże realizacje telewizyjne, których ostatnio robimy dość sporo. Nadal realizujemy duże, małe i średnie eventy, zarówno w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej jak i od niedawna także w zakresie kompletnych scenografii, które zarówno projektujemy jak i wykonujemy.


Jeżeli macie jakiś nowy projekt/klienta, któremu chcielibyście przedstawić koncepcję multimedialnej scenografii to zapraszamy do kontaktu.... Im wcześniej zaczniemy nad nim wspólnie pracować, tym więcej czasu będziemy mieli na przygotowanie atrakcyjnej i mieszczącej się w założonym budżecie koncepcji  a później profesjonalnej wizualizacji.  


Na tej stronie znajdziecie kontakty do Eveliny i Kasi, możecie się też kontaktować z Michałem i Jackiem. Wszyscy oni (i ja oczywiści także :)) chętnie poprowadzą Was nową ścieżką tworzenia kompletnej multimedialnej scenografii eventowej dla Waszego klienta. 


Już po pierwszym razie przekonacie się, że mamy nie tylko ogromne możliwości sprzętowe ale i wiele pomysłów jak ten sprzęt wykorzystać w ciekawy sposób! RM  3 komentarze:

 1. floue23:37

  Mam takie pytanie, gdyż jestem pasjonatką scenografii:
  czy jest możliwość uczestniczenia w przygotowaniach scenograficznych (biernie lub czynnie) osób niezatrudnionych w firmie, w celach poznawczo-edukacyjnych?

  OdpowiedzUsuń
 2. Możemy Panią zaprosić na jakąś realizację na czas budowy dekoru :) Proszę napisać email z danymi kontaktowymi poprzez formularz kontaktowy na stronie ARAM: http://www.aram.pl/Formularz_kontaktowy,pl,contact_form,14,0.html

  OdpowiedzUsuń
 3. floue22:45

  Bardzo mnie to cieszy ;)
  Wysłałam przez formularz kontaktowy ale nie wiem, czy dobrze wybrałam dział- event engineering (?)
  mam nadzieję,że doszło.
  Pozdrawiam.
  sanpyt@gmail.com

  OdpowiedzUsuń