poniedziałek

Scenografia multimedialna dla MissARAM po raz kolejny był odpowiedzialny za scenografię i kompleksową produkcję techniczną finału największego obecnie międzynarodowego konkursu piękności "Miss Supranational 2015" oraz "Miss Polski 2015", który odbył się w Krynicy Zdrój.
 

Projektowanie i realizacja produkcji tej skali od początku wymaga ścisłej pracy z wieloma osobami, począwszy od reżysera, choreografa poprzez techników, riggerów i inżynierów. Efekt, który można było zobaczyć mówi sam za siebie.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, iż każdy event wymaga indywidualnego podejścia oraz różni się sposobem współpracy z klientami lub agencjami. Dlatego też proponujemy różne modele współpracy w ramach, których wspólnie z klientami realizujemy tak olbrzymiej skali wydarzenia jak to jak i mniejsze eventy.

Konkurs MissPolski istnieje na rynku od ponad 25 lat. Pierwsza jego edycja odbyła się w 1990 roku. W tym roku to właśnie Magdalena Bieńkowska pokonała w Krynicy-Zdroju 30 kandydatek i została wybrana Miss Polski 2015.

Imprezę wyreżyserował Szymon Łosiewicz, Choreografia Anna Bubnowska, LD: Jack van Daniels, 2D/3D: Piotr Szabliński, Foto: Dorota Tyszka
 
O firmie:
ARAM oferuje kompleksową realizacje eventów „od projektu do efektu”. Zapewnia projekt oraz produkcję techniczną i scenograficzną wydarzeń bez względu na to czy projekt wymaga małej czy dużej ilość sprzętu. Firma posiada jedną z największych i najnowocześniejszych w Polsce baz sprzętowych oraz doświadczony zespół techników i realizatorów.

Odwiedź także naszą stronę: www.aram.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz