środa

Dni Technologii Eventowych 2013


Prawie 200 osób z czołowych polskich agencji eventowych i producenckich odwiedziło “Dni Technologii Eventowych” jakie po raz pierwszy zorganizowaliśmy styczniu 2013r. Wydarzenie odbyło się w nowym podwarszawskim Hotelu Brant i miało charakter zamknięty a wstęp na nie odbywał się wyłącznie na zaproszenia.

Co bym nie napisał oraz jakich relacji wideo bym nie umieścił - live is event i nic nie odda tego co obecność na tym wydarzeniu.

 

Kto miał zaproszenie a nie dotarł niech żałuje, efekt WOW” pojawił się na ustach i twarzach bardzo wielu osób. A Kto tym razem nie trafił na listę gości a działa w branży, zachęcam do zapisania się do newslettera  – o przyszłej edycji dowiecie się najpewniej tą drogą.

„Dni Technologii Eventowych” trwały aż 5 dni, od poniedziałku do piątku. Podczas nich prezentowaliśmy w jaki sposób technologie zmieniają eventy. Przedstawiliśmy różnice miedzy nowoczesnym oświetleniem a tym co odchodzi już do historii. Pokazaliśmy, że lampa nie musi być tylko i wyłącznie urządzeniem oświetlającym (dającym określoną plamę światła) ale i doskonałym narzędziem scenograficznym pięknie wyglądającym i zmieniającym wygląd nowoczesnych scenografii.   

Nie sposób też nie wspomnieć o temacie przewodnim tegorocznych „Dni Technologii Eventowych”, jakim była „nowoczesna reżyserka i sposób realizacji multimediów i oświetlania” a także o nowym modelu współpracy "od projektu do efektu".

Gości przywitał specjalnie przygotowany, przez naszego naszego chief realizatora „Kopra”, show świetlno-multimedialny. Pokaz łącz w sobie najnowsze oświetlenie, różnorodne multimedia oraz automatykę sceniczną. Co ciekawe został stworzony w całości w wirtualnym środowisku GrandMA2 3D umożliwiającym pracę bez zainstalowanych urządzeń, co znacząco skraca czas programowania już na realizacji. 

Po pokazie  przedstawiliśmy sposób realizacji eventów z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów GrandMA2 oraz BARCO FSN. Pokazaliśmy też że praca na evencie na żywo ze scenariuszem wcale nie musi być stresująca. Choć namiastkę tego możecie zobaczyć na zdjęciach, to tam po prostu trzeba było być :)

W tym miejscu chciałem podziękować za pozytywny feedback jaki otrzymaliśmy od wielu z Was i tym samym już dzisiaj zaanonsować przyszłoroczną edycję „Dni Technologii Eventowych w styczniu 2014. Zaskoczymy Was kolejnymi nowościami, nad którymi już pracujemy.....

Tymaczasem jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Thx!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
  

P.S. Film prezentujący show oraz link do pełnej galerii zdjęć wraz z relacją z tego wydarzenia dostępny jest wyłącznie dla uczestników eventu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz