wtorek

Czy znasz już LED BLOCK ?


Kontynuując nasze dążenie w dostarczaniu najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu multimediów, pragniemy przedstawić nasz najnowszy produkt: LED BLOCK.
 

Fourlight LED Block otwiera zupełnie nowe możliwości kreacyjne i pozwala na zastosowanie rozwiązań wykorzystujących technologie diodowe wszędzie tam gdzie do tej pory nie było to możliwe.

Rozwiązanie to, charakteryzuje modułowa budowa oraz szybki i łatwy montaż.
LED Block wyposażony został w diody SMD 3 w 1 o rozstawie piksela 16mm + dodatkowe soczewki co efektywnie zmniejsza pixel do ok. 12mm., ponadto można go instalować do 4m z jednego wyjścia sygnałowego - pozwala to układać długie paski a także wpuszczać sygnał w środku co dodatkowo wydłuża całkowitą długość pasa. LED BLOCKa można instalować nie tylko na podłodze ale i na ścianach, w zastawkach scenograficznych itp !

Dzięki małym gabarytom pojedynczego modułu (26x13cm) oraz olbrzymiej jego wytrzymałości (250kg na moduł), LED Block doskonale sprawdzi się między innymi jako podłoga diodowa czy element dekoracyjny pozwalający na zbudowanie np. multimedialnych schodów, tak prostych jak i wygiętych w łuk.

  

Zobacz filmik demo

1 komentarz:

  1. Super efekty, się prezentują na tym. Normalnie pełen szacun.

    OdpowiedzUsuń