wtorek

Czy za 30 000 PLN można zbudować multimedialną scenografię ?

Dziś miałem bardzo ciekawą rozmowę z jednym z weteranów eventowych. Obgadaliśmy 2011 rok, nowy sprzęt i przeszliśmy do rozmowy nt. multimedialnych scenografii eventowych na imprezy o wielkości do 200-300 osób których budżet na scenografię wynosi w granicach 25000 do ok. 30000 PLN netto.

Czy zatem za te pieniądze można postawić multimedialny dekor średniej wielkości ? Można!


Po pierwsze należy pamiętać, że im wcześniej rozpoczniemy rozmowy i poznamy Wasze i klienta oczekiwania,  charakteru lokalizacji, charakteru imprezy  tym łatwiej będzie nam rozpocząć prace nad właściwym projektem dekoru.

Po drugie multimedialny dekor budujemy głównie z multimediów a nie z płyty MDF, której multimedia są niewidocznym dodatkiem. Minimalizujemy użycie jednorazowych płyt i innych materiałów jednorazowych starając się jej zastąpić technologią – duży wybór różnych urządzeń pozwala dopasować się do różnych oczekiwań i budżetów.

Po trzecie event na 200-300 osób nie wymaga scenografii, w której konieczne było by użycie 200m2 wyświetlaczy diodowych!. Dużo zależy od kreatywności scenografa ale znając budżet jaki klient może przeznaczyć na fajny dekor poruszamy się w jego granicach – nie tworzymy fajnych projektów, na które nie stać Waszego klienta. Nie tracimy swojego i Waszego czasu!

Innymi słowy, średni lub mały event, konferencja może mieć wypasioną scenografię z ciekawie zaaranżowanymi, kurtynami, telebimem i bajerami  jednocześnie mieścić się w zaplanowanym budżecie.

I takie scenografie możecie u Nas zamówić! Kompletne: Koncepcja > Wizualizacja > Realizacja.


P.S. Nie sugerujcie się przykładowymi zdjęciami, mamy wiele pomysłów na ciekawe scenografie do imprez o każdym charakterze ! Zapraszamy do kontaktu, nasi account'ci przedstawią propozycję scenografii najbardziej pasującej do charakteru imprezy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz