środa

Legia Warszawa pokonała Jagiellonię Białystok


Tak gorących emocji już dawno nie oglądaliśmy. To wspomnienia z sobotniego meczu 12 kolejki ekstraklasy w którym Legia Warszawa pokonała Jagiellonię Białystok 2:0.

Spotkanie rozegrane na murawie nowego stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie zaspokoiło oczekiwania chyba każdego kibica piłkarskiego.

Dzięki naszej obecności na stadionie część ekipy technicznej Aramu mogła na żywo poczuć tą niepowtarzalną atmosferę. Zaraz za wschodnią murawą znajdował się duży namiot w którym goście specjalni mogli podczas meczu skorzystać z bogatej oferty cateringu nie tracąc przy tym nic ze spotkania. Było to możliwe za sprawą naszych sześciu plazm o przekątnej 60 cali na których transmitowane było spotkanie. W przerwach realizacja obrazu wzbogacona była o emisję plansz sponsorskich, zdjęć i materiałów filmowych przygotowanych na tą okazję. Kilka ustawionych przy monitorach kolumn głośnikowych wypełniło przestrzeń odpowiednią ilością decybeli.
 


Do tego wszystkiego wnętrze namiotu opływało w barwy klubowe Legionistów z widocznymi nad głowami wielkimi herbami klubu. To połączenie dwóch typów konwencjonalnego oświetlenia diodowego z ruchomymi głowami i multimedialną projekcją pozwoliło przemienić zwykły biały namiot w pomieszczenie z niepowtarzalnym klimatem w którym każdy kibic Legii czułby się jak w domu.MP

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz