wtorek

Nowe projektory już dostępne


Nasze zaplecze sprzętowe w ostatnim czasie powiększyło się nie tylko o nowe telebimy diodowe LED ale i nowe projektory SANYO PLC-XM150L które charakteryzuje wysoka jasność 6.000 ANSI lumenów, kontrast 1000:1 i rozdzielczość natywna XGA (inne rozdzielczości interpolowane) oraz realistyczne odwzorowanie barw – dając zdumiewającej jakości obraz. Projektor dostępny jest z różnymi obiektywami w których znajduje się popularny w branży eventowej krótki obiektyw 0,8:1 który umożliwia projekcję w salach w których nie ma miejsca na odsunięcie projektora od ekranu.

Ciekawym rozwiązaniem jest mechaniczna przesłona umożliwia całkowite zablokowanie strumienia światła wychodzącego z obiektywu. Funkcja ta jest szczególnie ważna jeśli projektory wykorzystujemy do tworzenia cyfrowej scenografii. Projektor wyposażony jest także w systemy korekty zniekształceń trapezowych Corner Keystone Correction, Power Zoom/Focus i LensShift, dzięki którym projektor można ustawić ukośnie względem płaszczyzny ekranu, bez wpływu na równoległość boków obrazu.

Dzięki systemom FOLSOM BlendPRO, do tworzenia panoram, które znajdują się już od dawna w naszej ofercie można robić różnego rodzaju projekcje panoramiczne.

Specyfikacja:
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: XGA
Jasność: 6.000 ANSI lumenów
Kontrast: 1.000:1
Waga: 8.9 kg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz