środa

Nowe telebimy diodowe SMD10 w ARAM

Miło mi poinformować o oddaniu do Waszego użytku naszych własnych najnowszych telebimów diodowych w technologii SMD RGB (3in1) o pixelu 10mm.


Nowe telebimy to najnowocześniejszy sprzęt dostępny obecnie w Polsce. Niesamowita rozdzielczość - z powodzeniem nadają się do realizacji wewnętrznych, oraz jasność prawie 6000 Nit i pełna odporność na deszcz powodują, że można je wykorzystywać także na imprezach outdoorowych.Nowe telebimy mają zastosowane kilka bardzo ciekawych technologii. Po pierwsze system automatycznego łączenia modułów co znacząco przyspiesza czas montażu i demontażu ekranu. Po drugie to najnowocześniejsze kontrolery z 16 bitowym przetwarzaniem kolorów, które umożliwiają ściemnianie ekranu do 2% jasności bez utraty głębi kolorów, jest to szczególnie ważne na realizacjach wewnętrznych i pozwala uzyskać przy niedużej jasności pełno-kolorowy i kontrastowy obraz.

A więc wszędzie tam gdzie do tej pory wykorzystywaliście Plasmawall możecie teraz zastosować ekran diodowy wysokiej rozdzielczości. Uzyskany dzięki niemu obraz będzie miał dużo większe nasycenie kolorów, dużo większą jasność oraz temperaturę barwową (identyczną jak np. kurtyny diodowe), a to wszystko przy braku jakichkolwiek widocznych łączeń między modułami.

Dodatkowymi atutami podczas wykorzystania w studio telewizyjnym jest system automatycznego wyłączania wentylatorów, co gwarantuję bezszelestną pracę a także brak występowania refleksów świetlnych znanych z Plasmawalla’a.


Na koniec warto dodać, że moduły zostały wyposażone w specjalne gwintowane otwory który umożliwiają montaż elementów scenograficznych bezpośrednio do modułów. Poniżej znajdziecie zdjęcia z pierwszych realizacji, w tej poniżej goście siedzieli zaledwie 2m od telebimu :)
Pozdrawiam,RM


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz