niedziela

Stoisko promocyjne włoskiej Frezzy...


„Frezza” to lider rynku włoskiego w branży wyposażenia wnętrz, plasującego się w pierwszej dziesiątce największych grup produkcyjnych w Europie - robią naprawdę fajne rzeczy. 26 marca 2009 r. firma obchodziła jubileusz 15-lecia obecności na rynku polskim a wieczór jubileuszowy odbył się na powierzchni pawilonu wystawowego siedziby SARP w Warszawie. Na tę okazję został on przeobrażony przez Frezzę w salon multimedialny, z odpowiednią oprawą muzyczną, prezentujący ze szczególną uwagą zdjęcia realizacji wykonanych w Polsce.

Mieliśmy przyjemność być partnerem technologicznym odpowiedzialnym za kompleksową realizację tej imprezy.

Prezentacje, filmy i zdjęcia można było oglądać na dwóch dużych ekranach 4x3m za pośrednictwem projektorów 10.000 ansi, na dwóch bezszwowych ściankach plazmowych zainstalowanych w specjalnie przygotowanych boksach oraz na ośmiu 42 calowych plazmach umieszczonych w specjalnej zabudowie tuż przy wejściu do salonu.

Dopełnieniem tej multimedialnej ekspozycji było światło w technologii LED, kilka rzutników z logiem klienta i dyskretne nagłośnienie zapewniające klimatyczny podkład audio w całym salonie.

Jeżeli macie pomysł na wykorzystanie naszych możliwości podczas podobnych akcji z wielką przyjemnością podejmiemy się współprojektowania i realizacji tego typu stoisk promocyjnych. RMBrak komentarzy:

Prześlij komentarz