poniedziałek

Ostateczna rozgrywka

Pod koniec Października w Centrum Konferencyjnym Blue Expo odbył się największy polski event gamingowy "Heyah Logitech Cybersport "Ostateczna Rozgrywka" powered by Komputronik". Jeżeli ktoś jest zapalonym graczem o merytorycznych szczegółach imprezy przeczyta tutaj: kliknij


Ja natomiast opowiem kilka słów o technicznej stronie tej imprezy i oczywiście sprzęcie, który został zastosowany. A wiec dla nas "Ostateczna Rozgrywka" to ponad 20 ekranów plazmowych 42 i 50-cio calowych jako monitory dla graczy oraz jako system podglądu rozgrywek z poszczególnych stref. W centrum sterowania sygnałami z komputerów z zastosowano procesory FOLSOM oraz CREATOR.


Na obu skrzydłach sceny staneły dwa telebimy 6m2 każdy na których widzowie mogli oglądać finały rozgrywek. Warto nadmienić, że ARAM dostaryczył nie tylko multimedia ale i nagłośnienie oraz kompletną scenę o wymiarach 14x3m z konstrukcją wzdłuż całej sceny oraz kilkadziesiąt sztuk oświetlenia punktowego, zestaw ruchomych głów ROBE, stroboskopy, rzutniki logo i pełne oświetlenie.


Podsumowując system audiowizualny zainstalowany na potrzeby tej imprezy to całe mnóstwo przełączników, spliterów i kilometry kabli w znacznej części ułożonych pod sufitem.

Jest to kolejny dowód na to, że ARAM potrafi zapewnić kompleksową obsługę techniczną nawet tak skomplikowanych pod względem technicznym eventów. RM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz