wtorek

Scenografie multimedialne

 


Dynamiczny rozwój technik multimedialnych  i stale poszerzające się spektrum urządzeń służących do wyświetlania obrazu, wizualizacji i materiałów video sprawiają, iż SCENOGRAFIE multimedialne przestają być dostępne wyłącznie przy wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych czy koncertach gromadzących wielotysięczne widownie.

Wykorzystując szerokie zaplecze sprzętowe jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie stworzyć, w połączeniu z innowatorskim i oryginalnym projektem scenograficznym, dekoracje multimedialne która sprawi że Twoja impreza będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Nasze kompleksowe rozwiązania doskonale sprawdzą się zarówno przy produkcjach telewizyjnych, festiwalach i koncertach jak również na eventach, konferencjach czy imprezach firmowych a także na stoiskach targowych.

Stawiasz na kreatywne i nowoczesne rozwiązania ? Lubisz przełamywać utarte schematy ? Chcesz stworzyć niezapomniane widowisko dla swoich klientów i zaskoczyć wszystkich?

Zaprojektujemy oraz co ważniejsze zbudujemy od podstaw multimedialną scenografię na potrzeby zarówno dużej imprezy jak i mniejszego wydarzenia  – od pomysłu aż po realizację. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia oraz niespotykanych możliwości jakie oferuje nasz sprzęt.


 

Jak to działa?
1) Kontaktujesz się z nami. Określasz charakter imprezy oraz przewidziany budżet.

2) Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny projekt scenograficzny, lub możesz wybrać gotowy projekty naszej bogatej bazy, który następnie zostanie dostosowany do twoich potrzeb.

3) Otrzymujesz profesjonalną wizualizacje 3D, którą możesz przedstawić swojemu klientowi.

4) Do Projektu wprowadzamy ew. modyfikacje, zgodnie Twoim życzeniem.

Tworzymy dla Ciebie kompletną multimedialną scenografię oraz zapewniamy kompleksową obsługę techniczną wraz z oświetleniem i multimediami.

Więcej na www.aram.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz